Sky Force Reloaded Apk indir
Çok çeşidi bulunmasına rağmen shooter oyunu piyasadaki oyunların hiç birine benzemeyen shoot2em oyunu kla*** atari özellikleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını bir arada bulundurarak muhteşem bir sitille oyuncuların ilgi odağı olarak karşılarına çıkıyor.

Sky force 2014 2ün oyuncuları kritikler tarafından çok beğenilen ve muhteşem bir oyun olarak akıllarda kalan Reloaded oyuncularına Sky Force Reloaded oyuncularına isteyip arzuladıkları her şeyi getirerek nefes kesen bir mücadele sürdürmeye kendilerini hazırlamalarını bildirir. Muhteşem 3D Grafiğiyle, harika bir oyun tecrübesi ve pek çok yeni özelliklere sahip olan uçakları geliştirme seçenekleriyle oyuncuları tatmin edici bir şekilde muazzam bir oyun. Her bir uçağın farklı güçlü yönleri olduğu kadar ayrıca çok zayıf yönleri de bulunmaktadır.

Özellikleri:

İnanılmaz derecede bağımlık yapan ve oyunun özellikleri şunlardır:

Güzel, atmosferik seviyeleri ile çok farklı değişik çeşitli görevleriyle dolu, bölüm son canavarları ve unutulmaz savaşları olan, kalkan, silah, füze, lazer, mega-bomba ve mıknatıs gibi savaş araç gereçleri bulunan, baştaki belalardan kurtulmak için her türlü tehlikeye atılan görevleri bulunan bir oyun türüdür.

Ayrıca zorluk derecelerine göre oyun içi görevler tamamlandığında skor artırma şansı bulunan ekstra can ve yıldız kazanmak içi ölen arkadaşlarını kaldırma şansı bulunan, sıradan oyunculara fanatik shooter bağımlılığına yönelik içeren seslendirilmiş ve yine oyun elektronik olağan üstü sountrack bağımlılık yapan oyun türüdür.DOSYALAR