ASUS “We Transform” ürünlerinden ASUS Transformer Book T100, üniversite öğrencileri ile buluşuyor. ASUS Transformer Book T100, 5-28 Mayıs tarihleri arasında birçok üniversitede öğrencilere tanıtılacak.

ASUS “We Transform” ürünlerinden ASUS Transformer Book T100, 5-28 Mayıs arasında çeşitli tarihlerde İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi’ndeki öğrencilerle buluşacak! Üniversitelerde kurulacak ASUS standında, öğrenciler devasa ASUS T100 maketinin klavyesinde twistter oynayabilecek; dart, tişört tasarımı ve daha birçok sürprizle çok eğlenecek!


ASUS’un “We Transform” ürünlerinden olan ASUS Transformer Book T100, 5-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde, 9 Mayıs’ta İstanbul Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği İTÜ Fest’te, 15-16 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde, 21 Mayıs’ta Hacettepe Üniversitesi’nde ve 27-28 Mayıs’ta Sakarya Üniversitesi’nde kuracağı ASUS standında tanıtılacak. Bu tarihler arasında ASUS standını ziyaret eden üniversiteliler, ASUS Transformer Book T100 için hazırlanan devasa maketi yakından inceleyebilecek, bu maketin klavyesinde twistter oynayabilecek, dart, tişört tasarımı ve daha birçok sürprizin keyfini çıkaracak. Üniversiteliler ayrıca, standda kendi tasarladıkları tişörtleri hediye olarak alabilecek.

Transformer Book T100 – rahatça taşınabilen dizüstü bilgisayar ile tablet bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” dört çekirdek işlemci ve tek başına Windows 8.1 tablet olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir cihaz. Pürüzsüz tasarımı ve sağlam yapısıyla Transformer Book T100, sadece 1,07 kg ağırlığıyla en hafif ultra portatiflerden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda 10 inç tabletler arasında 550 gr ile en hafiflerden biri.

Transformer Book T100 yeni Intel® Atom™ Bay Trail TZ3740 dört çekirdek işlemcisiyle sorunsuz çoklu işlem performansı ve 11 saate çıkabilen pil gücüyle inanılmaz bir enerji verimliliği sağlıyor. Hafif klavye parçası, uzun süre rahat kullanım için mükemmel tasarlanmış tuş tasarımı, Windows 8.1 kullanımını destekleyen çoklu dokunmatik touchpad’i ve USB 3.0 özelliklerine sahip. Sadece 10.5 mm inceliğindeki Transformer Book T100 178 derece görüş açısı ve keskin örüntü kalitesiyle HD 10.1 inç IPS çoklu dokunmatik bir tablet. Transformer Book T100 ayrıca Word, Excel, PowerPoint ve OneNote programlarının tam sürümünü içeren Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak geliyor ve hem okul hem de iş için mükemmel bir verimlilik çözümü sunuyor.

Rotahaber