29.03.2015 09:52Hollanda Türkiye maçında, Portakalların A Millilerimiz'e attığı gol maç bitiminde soyunma odasında krize neden oldu.


Hollanda'nın A Millilerimiz ile 1-1 kaldığı maçta ev sahibinin uzatma dakikalarında bulduğu gol Wesley Sneijder'e yazılmıştı. Sneijder'de golden sonra sevincinde emzik işareti yaparak golü hamile olan eşi Yolanthe Cabau'ya hediye etmişti.

Fanatik'in haberine göre; Hollanda'nın golcü oyuncusu Klaas Jan Huntelaar maç bitiminde soyunma odasında golün kendisine ait olduğunu söyledi. Bunun üzerine Wesley Sneijder itiraz edince ikili golün sahibinin kim olduğu konusunda anlaşamadılar.
Huntelaar, mixedzone'da konuşurken "Wesley Sneijder'inki harika bir asistti" dedi. Huntelaar'ın bu söylemi gazeteciler kendi aralarında gülüşmesine sebep oldu.
Son karar olarak Wesley Sneijder'in Türkiye'ye attığı gol, UEFA tarafından Klaas Jan Huntelaar'a yazıldı. UEFA'nın resmi internet sitesi, Wesley Sneijder'in şutunda topa son olarak Klaas Jan Huntelaar'ın kafasıyla dokunduğunu belirterek golü Schalke 04'lü futbolcuya yazdı.Fanatik