20 Ocak 2015 17:45 NTVSpor.net


Golfte tüm zamanların en başarılı isimlerinden biri olarak gösterilen Birleşik Amerikalı sporcu Tiger Woods, kız arkadaşına sürpriz yapmak isterken, asıl sürprizi kendi yaşadı. Woods'a çarpan kamera başarılı sporcunun dişinin kırılmasına neden oldu.
Vatandaşı ve kız arkadaşı kayak şampiyonu Lindsey Vonn'a sürpriz yapmak için İtalya'da düzenlenen "Super G" yarışlarına gelen Tiger Woods, kutlamalar sırasında talihsiz bir an yaşadı. Vonn, Dünya Kupası'ndaki 63'üncü yarışını kazanırken, Woods da kutlamalar için podyumun önüne geldi. Ancak bu andaki izdihamda, bir televizyon kamerası Woods'un ağzına çarptı ve başarılı ismin ağzı kanadı. Daha sonra Woods'un dişinin kırıldığı ortaya çıktı.

Menajeri olayla gili yaptığı açıklamada, "Dünya Kupası ödül töreni sırasında bir televizyon kamerası taşıyan gazeteci aniden dönünce omuzundaki kamera Woods'un ağzına çarptı. Olay sırasında Woods'un bir dişi kırıldı" ifadelerini kullandı.
Yarış organizatörleri ise olayın kendilerine rapor edilmediğini; ancak daha sonra Woods için ekstra güvenlik önlemleri alındığını duyurdular.