Türk Hava Yolları filosundaki bir uçak, Fransa'da düzenlenecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacak Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın futbolcuları ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in resimleriyle boyandı.

12 Mayıs 2016 13:55 NTV Spor ve Ajanslar


THY, EURO 2016'ya katılacak A Milli Futbol Takımı için jest yaptı. THY, Boeing 737-900ER tipi uçağını futbolcuların ve teknik ekibin fotoğrafları ile süsledi. A Milli Futbol Takımı'nı Euro 2016'daki karşılaşmalarına ***ürüp getirmek için TC-JYP kuyruk tescilli Boeing 737-900ER tipi uçağı tahsis etti. Uçak teknik hangara alınarak titiz bir çalışma başlatıldı.
Uçağa Türk bayrağı, Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuların fotoğrafları yerleştirildi. Uçağın üzerine milli takım oyuncularından bazılarının eskizlerinin bulunduğu bir kaplama yapıldığı görüldü.
Uçak üzerinde Fatih Terim'le birlikte Yunus Mallı, Hakan Balta, Volkan Babacan, Oğuzhan Özyakup, Nuri Şahin, Selçuk İnan, Arda Turan, Alper Potuk, Ozan Tufan, Cenk Tosun, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Serdar Aziz, Hakan Çalhanoğlu, Gökhan Gönül, Volkan Şen, Burak Yılmaz, Onur Kıvrak, Mehmet Topal, Caner Erkin’in fotoğrafları yer aldı.


ntvspor.net