HTC, resmi Facebook sayfasında yayınladığı bir görselde One M8 ile One M9'u birbirine karıştırdı.
Emre Çetinkaya - - HTC, bu ayın başlarında yeni amiral gemisi modeli One M9'u tanıtmıştı. Gerek Snapdragon 810 çipseti gerekse 20MP kamera sensörüyle dikkatleri üzerinde toplayan cihaz, tasarım anlamında ise neredeyse One M8 ile aynıydı. Bu durum aslında birçok kişinin dikkatini çekti ve HTC bu yüzden eleştirilere maruz kaldı.
Şimdi ise bu konuda ilginç bir gelişme yaşandı. Geçen gün HTC'nin resmi Facebook sayfasından yeni One M9'un BoomSound hoparlörlerini tüketicilere hatırlatmak için bir gönderi paylaşıldı. Buraya kadar her şey normal. Bu basit gönderiye haber niteliği kazandıran olay ise HTC yetkililerin gönderide kullandıkları fotoğraf. Zira HTC yetkilileri kullandıkları fotoğrafta One M9 yerine yanlışlıkla One M8'i koydular.
Kullanıcılardan gelen yorumların ardından olayı kısa sürede fark eden HTC yetkilileri fotoğrafı hemen sayfadan kaldırdılar. Ancak bu olay çoktan kayıt altına alınmıştı bile. Aşağıda ilgili görüntüyü bulabilirsiniz. Peki bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?Emre Çetinkaya - Teknokulis : Teknokulis | Teknolojinin Kısayolu


sondakika.com