HTC One X ve One X + Reset Atma Resimli Anlatım
HTC One X ve One X + telefonlara kolay şekilde ve resimli olarak reset atmayı anlatmaya çalışacağım. HTC One X ve One X + telefonlarımız donmaya,yavaş çalışmaya başladığı zaman ve arada takılmalar yapıyorsa ilk önce telefonumuza reset atmakta fayda vardır.HTC One X ve One X + telefonları resetlemek telefondaki hiç bir bilginin gitmesine sebep olmaz. Resetleme işlemini format işlemi ile karıştırılmaması gerekir. Formatlayınca tüm verileriniz silinir. HTC One X ve One X + telefonları resetlemek için telefon üzerindeki tuşları kullanarak çok kolay şekilde resetleyebiliriz.


HTC One X ve One X + modelinde telefona reset atmak için;
Ses açma ve güç(kilit) tuşlarına yaklaşık 8-12 saniye boyunca basılı tutun ve telefon kendini kapatınca elinizi çekebilirsiniz.

Yukarıda anlattığım yöntem ile telefon kendine reset atmıyorsa yada reset atıldıktan sonra hala telefonda takılmalar meydana geliyorsa telefonunuzu bir yetkili servise göstermenizde fayda vardır.HTC One X ve One X + telefona Resimli Olarak Reset atma Yöntemi AnlatımıSes açma ve güç(kilit) tuşlarına yaklaşık 8-12 saniye boyunca basılı tutun ve telefon kendini kapatınca elinizi çekebilirsiniz.