Fenerbahçeli yöneticileri arayarak, “Geri dönmek istiyorum” dediği ileri sürülen milli futbolcu, hakkında bilinçli olarak yalan haberler yapıldığını söyledi, “Bunların kim olduğunu herkes biliyor” diyerek üstü kapalı F.Bahçe yönetimini suçladı

Fenerbahçeile yollarını ayırdığını açıklayan Gökhan Gönül, son dönemde hakkında çıkan haberlere isyan etti. Son olarak, Fenerbahçeli yöneticileri arayıp dönmek istediği ancak menajeri Ahmet Bulut'un buna engel olduğuna yönelik ağzından haberler yapılan milli futbolcu, instagram hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı. Beşiktaş'ın imza için beklediği Gökhan, üstü kapalı olarak Fenerbahçe yönetimini suçladığı açıklamasında çok konuşulacak şu ifadelere yer verdi:

SADECE KENDİLERİNİ DÜŞÜNÜYORLAR
"Sondönemde benim ve menajerim ile alakalı birçok iftira, karalama, itibarsızlaştırmaya yönelik yalan haberler bilinçli olarak yaptırılmakta ve kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bunların kim olduklarını, neden ve ne için yaptırıldığını en az sizler de benim kadar iyi biliyorsunuz. Ülkem için hizmet ettiğim dönemde bile bunların yapılıyor olmasının kendilerinden başka kimseyi düşünmedikleri gerçeğini göstermektedir. Uzun süredir benimle alakalı çıkmış ve çıkmaya devam da edecek asılsız haberlere lütfen itibar etmeyin."

YÖNETİCİLERE 'BARÇA BENi iSTiYOR' DEMiŞ!
Gökhan Gönül'ün Fenerbahçeli yöneticileri arayarak, "Ahmet Bulut beni kandırdı. Fenerbahçe'ye dönmek istiyorum" dediği ileri sürülmüştü. Milli futbolcunun, başkan Aziz Yıldırım'ın, "Gel imzayı at" sözleri üzerine ise fikrini değiştirip, "Barcelona beni istiyor" diyerek sarı-lacivertlileri oyaladığı ileri sürülmüştü. Gökhan, yaptığı açıklamayla bu iddiaları tümden yalanlarken, Fenerbahçe'ye dönmesini bekleyen sarı-lacivertli taraftarlara da bir kez daha hayal kırıklığı yaşattı.


fotomac.com.tr