4 Ocak 2016 21:15 NTVSpor.netFenerbahçe topbaşı yaptı. Devre arası hazırlıklarına başlayan Sarı-Lacivertliler'de izinli olan Fernandao, Diego ve Josef antrenmana katılmadı.
Fenerbahçe 6 günlük iznin ardından ikinci devre çalışmalarına başladı. Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde toplanan takım ilk antrenmanla sezonu açmış oldu. Tatillerini Brezilya'da geçiren Josef, Fernandao ve Diego teknik ekipten izinli olarak ilk antrenmana katılmadı. İki oyuncu uzak yoldan gelmeleri nedeniyle sabah antrenmanıyla sezonu açacak.
Sarı-Lacivertliler’de ameliyat olan Raul Meireles ve kupada sakatlanan Ertuğrul Taşkıran'ın tedavileri devam ederken Alper Potuk'tan iyi haberler geldi. Alper'in ağrıları azaldı ve oyuncu iyileşme sürecine girdi. Milli futbolcunun gelecek hafta takıma katılması planlanıyor. Son oynanan Medicana Sivasspor maçında sakatlanan Diego'da ise bir sıkıntı bulunmuyor.
Fenerbahçe'nin ilk antrenmanı bir doğum günü kutlamasıyla renklendi. Takımın tecrübeli oyuncusu Gökhan Gönül'ün doğum günü tesislerde takım arkadaşları ve teknik ekibin katılımıyla kutlandı.


ntvspor.net