20 Eylül 2015 22:29Fenerbahçe'nin Bursaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından açıklama yapan Uygar Mert Zeybek, Fenerbahçe'de çok üst seviyedeki futbolcularla birlikte çalıştığını ve her geçen gün üstüne koyarak yoluna devam ettiğini söyledi.
Fenerbahçe'nin Bursaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından sarı lacivertlilerin genç futbolcusu Uygar Mert Zeybek açıklamalarda bulundu.
Bursaspor karşısında çok disiplinli oynadıklarını dile getiren Uygar, "Kritik bir üç puan aldık. İyi mücadele ettik. Disiplinli oynadık ve bütün taraftarlara teşekkür ediyorum. Daha çok gencim, Fenerbahçe gibi bir camiada futbol oynuyorum. Çok kolay değil. Her geçen gün üstüne koyarak gidiyorum. Avrupa'nın üst seviyesinde oynamış oyuncularla beraberim. Bu da benim ilerleyen dönemdeki gelişimimn için çok etkili. İnşallah Fenerbahçe forması altında daha uzun yıllar oynar ve katkı sağlarım" şeklinde konuştu.
Çok çalışması gerektiğini vurgulayan Uygar, "Geçen sezon devre arasında A takıma çıkmıştım. Hazırlık dönemimi çok iyi geçirmiştim. Victor hocam da bana şans verdi. Şans verdiği sürece elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum. Çalışmam gerekiyor, daha 20 yaşındayım ve Fenerbahçe gibi büyük birn camiada oynuyorum. Diğer oyunculara yetişmem için çok çalışmam gerek. Fenerbahçe forması altında uzun yıllar oynamak istiyorum" dedi.