En iyi Su Geçirmeyen Telefonlar Nelerdir ? Fiyatları Nedir?
Teknoloji harikası akıllı telefonlar bizlerin vazgeçilmeyen tutkusu haline geldi. Evde işyerinde, yolda sokakta, havada karada bir saniye bile yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefonlarımızı artık suda da yanımızdan ayırmadan tutabiliriz. Akıllı telefonlar ile suda bile çekim yapabilmekte ve resimlerimizi su altında istediğimiz gibi çekebilmekteyiz. Sıcak yaz aylarında denizler ve havuz kenarlarında kullandığımız aman suya düşürmeyelim dediğimiz zamanlar artık yalan olmakta alıyoruz telefonu elimize dalıyoruz havuzun diplerine, isterseniz mesajlara cevap bile atabilirsiniz. En İyi Su Geçirmeyen Telefonlar ve Fiyatları şimdiler de düşmüş bulunmakta. Suya dayanıklı akıllı telefonlarınızla arkadaşlarınıza sulu şakalar bile yapabilirsiniz yanlışlıkla suya düşürmüş gibi yaparak komik anlar yaşayabilirsiniz.

En İyi Su Geçirmeyen Telefonlar ve Fiyatları

Samsung Galaxy S7;


Telefon son teknoloji birçok özelliği içinde barındırmakta ve yarım saat kadar uzun süreli çekimler yapmaya uygundur. Özellikle suyun 1,5 metre kadar altında bile uzun süreli çekimler yapmaya uygundur. Galaxy S7’nin bugünlerde en uygun ortalama fiyatı 2,500 TL civarındadır.


Samsung Galaxy S7 edge;


Galaxy S7 ile hemen aynı özelliklere sahip olan edge modeli ortalama 2.900 TL civarında satılmaktadır. Özellik olarak aralarında az fark bulunan bu ürün de aynı şekilde suya dayanıklı olarak üretilmiştir.


Sony Xperia Z5;


Xperia serisinde yer alan telefonlar tasarım harikası ürünlerdir. Su altında 30 dk. Kadar çekim yapılma imkânı veren telefon 1,5 metre derinlikte suya dayanıklıdır.1.900 TL civarında satış fiyatları ile satışa sunulmaktadır.


Sony Xperia Z5 Compact;


xperia serisinde küçük ekranlı ve ufak telefon isteyenlere özel tasarımı yapılmış 4,7 inçlik telefon 1600 Tl civarında satılmaktadır.


Sony Xperia Z5 Premium;


xperia ailesinden z5 premium 5,5 inçlik ekran yapısıyla 1,5 metre derinlikte ve uzun çekim avantajları ile sizlere suda telefonun keyfini yaşatan telefon 2,100 Tl civarında satılmaktadır.

Bütün bu telefonların IP68 sertifikaları bulunmaktadır. Ve hepsi özel tasarım harikası olarak dizayn edilmiştir. Ayrı ayrı hepsinin su geçirmezlik özelliği vardır. Hepsi birbirinden ince ve özel ekran özellikleri ile sizlere farklı sunum ve seçenek imkânı tanımaktadır. Telefon alacaksanız suya dayanıklı telefonlardan almanız yararınıza olacaktır.